Ülikülmravi on füsioteraapia (kas võib nimetada seda füsioteraapiaks? I guess so) meetod, mille käigus viiakse keha lühiajaliselt kokkupuutesse äärmuslikult madalate temperatuuridega (-110 °C kuni -130 °C). See meetod sobib hästi erinevate terviseprobleemidega inimestele, sealhulgas:
Ülikülmravil pole vanuselisi piiranguid.
Üldiselt on ülikülmravi ohutu meetod, kuid on mõned olukorrad, kus seda ei soovitata. Ülikülmravi ei ole soovitatav inimestele, kes on hiljuti kogenud südame- või ajuinfarkti, rasedatele ega imetavatele emadele.
Meie juurde tulles võta kaasa kuivad ujumisriided või spordipesu, sokid, kinnised jalanõud, kindad ja müts.
Protseduur toimub temperatuuril – 110C kuni – 130C ning kestab individuaalselt keskmiselt 2 kuni 4 minutit. Ülikülmruumi sisenetakse rannariietes või spordipesus nii, et kõrvad on kaetud mütsi või peapaelaga, käes on kindad, jalas sokid ja kinnised jalatsid. Nina võib katta maskiga või lihtsalt kaitsta kinnastatud käega. Protseduuri ajal saab arsti või operaatoriga vabalt suhelda, sest kõne on läbi seina hästi kuuldav.
Meie külmruum mahutab korraga 4 inimest.
Ülikülmruumis viibimise aeg on individuaalne, igaüks on nii kaua kui parasjagu kannatab. Väljatuleku märguandeks on selgelt tajutav näpistuse tunne nahal, mis annab märku, et kui kauemaks jääda sisse, võib tulla külmahammustus.
Meie külmruum mahutab korraga 4 inimest.
Ülikülmruumis viibimine on ohutu, kuid mõistlik on vältida külmahammustuse tekkimist. Viimane ei ole iseenesest ohtlik, kuid võib olla ebamugav. Protseduuri jälgib ja patsiente nõustab ning abistab personal.